FRI FRAGT VED ORDRER OVER 700KR.

Hjem » COMPUTERTILBEHØR » Kabler og adaptere » Netværk » Fiberkabling » DELTACO SFP 1000Base-EX, LC, 1310nm, 40Km, Single-Mode, DOM, Ext temp.

DELTACO

DELTACO SFP 1000Base-EX, LC, 1310nm, 40Km, Single-Mode, DOM, Ext temp.

Pris: 369kr. 599kr.
Antal Køb
Tip en ven
Køb senere?
  • Produktinformation


     Motsvarar Cisco GLC-EX-SMD

    EAN:6959149041525
    Fordele ved teknikproffset.dk
    • Fri fragt – ved køb over 700 kr.
    • Hurtig levering – leveringstiden fremgår i kassen
    • Returret – 100 dages åbent køb
    • Faktura 0 kr. – ingen faktureringsafgift
    • Sikkerhed – vi er certificerede af Trygg E-handel
Teknikproffset.dk - Home electronics for everyone!